Hurra! Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, wracamy, żeby po raz kolejny wymienić się ciuchami, spotkać, pogadać i dowiedzieć się więcej o etycznej modzie!

Razem z Lubartowska 77 i Zero Waste Lublin organizujemy w czwartek, 3 września Wymiennik ubraniowy. 🙂 🙂 🙂

W lokalu na Lubartowskiej 77 jest bardzo dużo miejsca i zapewniamy, że wydarzenie będzie zorganizowane przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa – płyny i żele do dezynfekcji, maseczki, odległości.

Planujemy podzielić przestrzeń do wymiany na dwie strefy – dla dorosłych i dzieci – bardzo zachęcamy wszystkich rodziców i młode mamy do wymiany dziecięcych ubranek.

Na Wymienniku obowiązują TRZY PROSTE ZASADY:

1. Na wymienniku nie sprzedajemy. Jedyna dozwolona forma handlu to handel wymienny :). Można też oddać swoje rzeczy za darmo, jeśli ktoś ma taką ochotę.

2. Jeśli spodoba Ci się czyjaś rzecz, odnajdź właściciela i ustalcie wspólnie na co się wymieniacie. Na miejscu będzie papierowa taśma i marker, żeby każdy mógł podpisać swoje rzeczy.

3. Impreza ma charakter niekomercyjny i charytatywny. Robimy to dla siebie indywidualnie, dla siebie nawzajem oraz dla naszego środowiska, w duchu odpowiedzialnej konsumpcji, zero waste, promowania recyklingu i życia mniej nastawionego na rzeczy, a bardziej na relacje!